Forum

Notifications
Clear all

Pedagojik Dokümantasyon Forum

Forum Hakkında
Posts
Topics

Hoş Geldiniz!

Pedagojik Dokümantasyon Forumu ile siz öğretmenlerimizin pedagojik dokümantasyonla ilgili her türlü sorunları ve iyi örneklerinin paylaşımı amaçlanmıştır. Böylece pedagojik dokümantasyonun daha geniş kitlelere yayılması sağlanacaktır. Forumumuza vereceğiniz katkılardan dolayı şimdiden tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyor ve hoş geldiniz diyoruz. Lütfen kayıt olmadan kurallar sayfasını okuyunuz.

98.1 K
97.9 K

Forum Kuralları

** www.pedok.org okul öncesi eğitimcilerin pedogojik dokümantasyon ile igili bilgi paylaşımında bulunmak ve bu bilgileri sınıflarında uygulamalarını desteklemek amacıyla kurulmuş bir forumdur. ** Forumumuzda Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına ve yasalarına aykırı hareket etmek ve Türkiye Cumhuriyeti’ni aşağılayıcı, küçültücü yazılar veya materyaller paylaşım yapmak yasaktır.

 ** Forumumuzda milli ve manevi değerlere yönelik hakaret veya aşağılama yapmak yasaktır.

 ** www.pedok.org forumu paylaşımı esas alır. Ancak dini, siyasi, ideolojik yazı ve materyaller, bir kurumu, kişiyi veya kitleyi hedef alıcı şekilde; suçlayıcı, aşağılayıcı ve incitici şekilde paylaşılamaz.

 ** Forumumuzda serial,crack,keygen tarzı yasa dışı mataryaller paylaşılamaz.

 ** Forumumuzda küfür, saldırganlık, tehdit, aşağılama tarzı mesajlar yasaktır.

 ** Forumumuza pornografik materyaller yüklemek ve paylaşmak yasaktır.

 ** Foruma üye olurken uygunsuz isim seçmek ve uygunsuz avatar yüklemek yasaktır. Eğer bir yanlış anlaşılma söz konusu ise yönetimle irtibata geçilmelidir.

 ** Forumumuzda yönetimin izni olmadan herhangi bir ürün veya reklama tabi hiçbir materyal paylaşılamaz. Ayrıca başka bir ürünü veya kuruluşu karalamak yasaktır.

 ** Forumumuzda kamu kurum ve kuruluşları haricinde, forum yöneticilerinden izin alınmadan başka internet sitesi paylaşmak yasaktır.

 ** Forumumuzda telif hakkı getirecek yazı resim ve her türlü dökümanı paylaşmak yasaktır. Bu tür materyaller yüklendiği taktirde sorumluluk yükleyen kişiye aittir. www.pedok.org bundan sorumlu tutulamaz.

 ** Forumumuza üye olan kişiler yazdıkları yazıları ve diğer paylaşımları düzenleyemez veya silemezler. Bu yüzden paylaşımlarını dikkatli yapmak zorundadırlar. İlerde kendi paylaşımlarını sildirme talebinde bulunamazlar. Eğer mantıklı ve makul gerekçeleri varsa üyenin mesajı forum yöneticileri tarafından silinir ya da düzenlenir.

 ** Forumdaki üyeler birbirlerine ve yönetime karşı saygılı olmak durumundadırlar. Birbirleriyle kavga eden üyeler önce uyarılır sonra da forumdan uzaklaştırılır. ** Forumumuza bir kişi birden fazla üye olamaz. Eğer şifre ile ilgili bir sorun yaşarsa bunu yönetime mail yolu ile bildirmelidir. Eğer tüm bunlara rağmen şifre alamıyorsa foruma yeni üye olabilir ancak, bunu yönetime bildirmelidir.

 ** Forum yöneticilerinin uygun olmayan konu ve mesajları silmeye hakkı vardır.

 

** www.pedok.org forumuna üye olan herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır. Eğer kendisi dışında kaynaklanan sebeplerden dolayı kuralları okumadıysa hiçbir işlem yapmadan üyeliğinin silinmesini talep edebilir.

70 K
70 K

Share: